Menu

Vyhledávání

BTC spořící účet

Na této stránce si ukážeme, jak efektivně zhodnocovat vaše Bitcoiny. K tomu využijeme služeb společnosti, fungující od roku 2013. Ta kromě zhodnocování vložených prostředků umožňuje sbírat BTC házením kostkou (tzv. faucet). Při tom získáváte zdarma tickety do loterie a body, které lze směnit za věcné odměny. Jak tedy na to jít?

Zaregistrujte se na stránkách Freebitco.in. Pro začátek vložte minimum nutné pro zhodnocování, tedy 0.0003 BTC. To provedete kliknutím na tlačítko deposit a zasláním BTC na vygenerovanou Bitcoin adresu. Ta je trvalá. Pokud žádné BTC nemáte, můžete si je koupit převodem z bankovního účtu třeba zde. Jakmile se vámi zaslané BTC připíšou na váš Freebitco.in účet, začnou se zhodnocovat. Není samozřejmě nutné poslat 0.0003 BTC najednou, avšak zhodnocování začne probíhat, jakmile této částky dosáhnete. Pokud chcete začít bez vkladu, můžete se každou hodinu na Freebitco.in přihlásit, kliknout na nejsem robot a na tlačítko roll. Tímto způsobem však na minimum pro zhodnocování nedosáhnete hned. Stav zhodnocení můžete kontrolovat po kliknutí na earn BTC. Zhodnocení se připisuje vždy 1x za 24 hodin, v náhodnou dobu, aby nedocházelo ke zneužití zhodnocování.

Já takto spořím již několik let. Kdykoli jsem požádal o výběr části svých prostředků, obdržel jsem je do 15 minut od požadavku pro výběr, technická podpora společnosti Freebitco.in je naprosto špičková, na emaily odpovídají prakticky okamžitě a to i když je u nás třeba ráno, což velmi oceňuji. Freebitco.in je vlastně online BTC peněženka, která vám umožňuje sbírat, shodnocovat a celou řadu dalších funkcí, které však nepoužívám, například multiplikátor BTc, nebo typování výsledků nejrůznějších událostí, včetně sportovních zápasů a celé řady jiných. Tyto funkce považuji za velmi rizikové a rozhodnete-li se je využít, buďte, prosím, obezřetní.